Kandıra Evden Eve Nakliyat

Kocaeli’nin en köklü firmaları arasında yer alan Kandıra evden eve nakliyat, farklı ağırlıklara sahip olan eşyaların taşınmasını sağlamaktadır.

Profesyonel hizmet anlayışı sayesinde, hem müşterini memnun etmekte, hem de taşınma sürecinin kısa bir zaman içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır. Kandıra nakliyat firması, İstanbul’a da hafta da en az iki kere sevkiyat düzenlemektedir. Ev, ofis, parça eşya ve banka taşımacılığı gibi alanlarda hizmet veren firma, fiyat konusunda da sektörüne liderlik yapmayı sürdürmektedir.

Kandıra Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kandıra Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kandıra evden eve nakliyat, taşıma güvenliğini sağlamak için bir takım önlemler almaktadır Örneğin tüm eşyalar, özenle paketlenmekte ve paketlerin içerisine destek malzemeleri yerleştirilmektedir Böylece eşyaların çizilmesi, kırılması veya deforme olması engellenmektedir.

Kocaeli Kandıra Evden Eve Nakliyat Şirketi

Firma bünyesinde k3 belgesine sahip olan çeşitli araç modelleri bulunmaktadır. Bu araçlar ağır tonaja sahip olan yüklerin bile güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca asansörlü nakliyat hizmeti de verilmekle beraber, parça eşyalar için de küçük kamyonetler tahsis edilmektedir. Kandıra evden eve taşımacılık, tüm projeleri söz verdiği tarihte teslim etmektedir.