Gebze Eşya Depolama

Evlerde veya iş yerlerin kullanılmayan eşyalar bulunmaktadır. Gebze eşya Depolama firmamız buna da çözüm bulmaktadır. Söz konusu bu eşyalar, hem yer kaplamakta, hem de deformasyona uğramaktadır.

Gebze Eşya Depolama Hizmetleri

Gebze Pratik Eşya Depolama

Ancak Gebze eşya depolama firması, bu tür yükleri teker teker adreslerden toplamakta ve istenildiği sürre kadar muhafazaya almaktadır. Firmanın depolama alanları, her eşyaya uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede tüm eşyalar, en ufak bir zarara uğratılmadan saklanabilmektedir.

Gebze eşya depolama hizmeti, makul rakamlar ile verilmektedir. Maliyetler ise, yük sayısına ve depolama süresine göre belirlenmektedir. Ayrıca firma, geri iadesi istenen tüm eşyaları adreslere kadar götürmektedir. Söz konusu depolar, 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmekte ve eşya güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır.

Gebze nakliyat firması tarafından saklanan eşyalar, düzenli zaman dilimleri içerisinde de sayımlardan geçirilmektedir. Ayrıca tüm yüzeyler, en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Teslimat sırasında müşterilere fiş verilmekte ve hangi eşyanın kime ait olduğu kolay bir şekilde tespit edilmektedir. Gebze eşya depolama hizmeti sayesinde, kullanmadığınız eşyaları firmaya emanet edebilirsiniz.